ПРО КОМПАНІЮ

Перша квіткова компанія успішно працює на ринку протягом уже 10 років. За всі роки нашої роботи ми змогли зібрати повний штат професіоналів, напрацювати величезний досвід і створити партнерську мережу по всій Україні. Ми намагаємося постійно розвиватися в сфері озеленення та фітодизайну, а клієнти цінують нашу стабільність і професіоналізм. Для зручності ми розділили  діяльність на 4 напрямки: 

  1.  Інтернет - магазин штучних і кімнатних рослин, декоративних огорож - plants.pervaya.com.ua
  2.  Інтернет - магазин горщиків, кашпо і декору для дому - decor.pervaya.com.ua
  3.  Озеленення та фітодизайн в житлових та офісних інтер'єрах  - indoor.pervaya.com.ua
  4.  Догляд та обслуговування кімнатних рослин - care.pervaya.com.ua

Продаж горщиків і рослин є одним з основних напрямків роботи нашої компанії. Великий асортимент горщиків, які пропонує наша компанія відкриває справжні можливості для наших клієнтів. Завдяки широкому вибору, кожен може знайти в нашому інтернет-магазині відповідні варіанти для озеленення житлових і офісних приміщень або для благоустрою садів і ділянок. Ми завжди раді запропонувати нашим клієнтам придбати в інтернет-магазині якісні кімнатні та офісні рослини із Нідерландів, штучні рослини і інший декор для дому, необхідний для прикраси інтер'єрів.

Озеленення інтер'єрів і обслуговування кімнатних або офісних рослин є ще одним напрямком роботи нашої компанії. Ми зібрали в штаті Першої квіткової компанії висококваліфікованих фахівців, які завжди готові прикрасити зеленими насадженнями ваше приміщення або ділянку, створити максимально комфортний простір. У розпорядженні наших фітодизайнерів широкий асортимент (більше 10 тисяч) квіткових горщиків, рослин, посадкового матеріалу, за допомогою яких вони зможуть допомогти в озелененні та обслуговуванні офісів, квартир, будинків і ресторанів.

Створюйте красу разом з нами!